دونیک

حالت نمایش:
توپ دونیک کوچ سلولوئیدی +40 - باکس 120 عددی
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
348,700تومان

عمر طولانی،کیفیت عالی و قیمت مناسب باعث شده تا تمامی بازیکنان حرفه ای از این توپ جهت تمرین خود استفاده کنند...

توپ دونیک کوچ پلاستیکی +40

6,000تومان

توپ دونیک کوچ پلاستیکی +40 یک توپ آموزشی سل فری  با کیفیتی مشابه توپ های سلولوئیدی است.از ویژگی های این توپ میتوان به چرخش بیشتر ، جهش های نرم و بیشتر و نهایتا یک بازی شگفت انگیز اشاره کرد.این توپها در دو نوع مسابقه ای (۳ ستاره) مورد تایید فدراسیون جهانی و نوع تمرینی آن (کوچ) تولید می شود که در واقع ماده اولیه این دو توپ یکسان بوده و کیفیت ..

648,000تومان

توپ دونیک کوچ پلاستیکی +40 یک توپ آموزشی سل فری  با کیفیتی مشابه توپ های سلولوئیدی است.از ویژگی های این توپ میتوان به چرخش بیشتر ، جهش های نرم و بیشتر و نهایتا یک بازی شگفت انگیز اشاره کرد.این توپها در دو نوع مسابقه ای (۳ ستاره) مورد تایید فدراسیون جهانی و نوع تمرینی آن (کوچ) تولید می شود که در واقع ماده اولیه این دو توپ یکسان بوده و کیفیت ..

رویه راکت دونیک آکودا S1

448,000تومان

رویه راکت دونیک آکودا S1 یک رویه ی بسیار سریع با کیفیت عالی ایجاد چرخش است.همانند زمان های گذشته با رویه های چسب خورده این رویه چه در بازی از نوع نزدیک و چه ازنوع دور قابلیت بازی فوق العاده را برای شما ایجاد خواهد کرد.با وجود اسفنج با سختی متوسط آن، ACUDA S1 به راحتی قابل کنترل است و حس خوبی را بهمراه دارد ، شما میتوانید در موقعیت های سخت بازی بر ر..

رویه راکت دونیک آکودا S1 توربو

448,000تومان

نسخه توربو رویه راکت دونیک آکودا S1 با به حداکثر رساندن  اثر چسبندگی داخلی باعث افزایش سرعت و شتاب گردیده است.رویه های سری آکودا دونیک از همان روزهای ابتدایی ورود به بازار جهانی بسیار پرطرفدار بوده اند.کمپانی دونیک به منظور رفع نیازهای بازیکنان رده بالاتر که بدنبال تکنولوژی بالاتری در رویه ها بودند ، نسخه توربو رویه آکودا s1 را روانه بازار کر..

رویه راکت دونیک آکودا بلو P1

488,000تومان

تمامی بازیکنان دارای بازی تهاجمی عاشق داشتن رویه ای با امکانات رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 هستند.-آخرین تکنولوژی اسفنج ، این اسفنج آبی با منافذ متوسط با وجود داشتن درجه بالاتر سختی ، نرمتر از اسفنج های قبلی است.-هندسه منحصر بفرد جدید دانه ها : دانه های طولانی با فضای اضافی بین دانه ها.-آخرین تکنولوژی در سطح بالایی رویه : کاملا گریپای همانند ر..

رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 توربو

488,000تومان

یک نتیجه قابل توجه از مدرن ترین تکنولوژی . رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 توربو سرعت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال کنترل افسانه ای خود را حفظ می کند که تمام این ها با تولید و طراحی نوع جدیدی از دانه ایجاد گردیده است.این رویه پویا ترین و سخت ترین در میان لاستیک های سری آکودا است.بدلیل ایجاد فاصله ی بیشتر بین دانه ها و در آن واحد کوچ..

رویه راکت دونیک بلواستورم Z1

498,000تومان

یک رویه با سطح بالایی نازکتر،طراحی شده برای بازی های فشرده  و پرفشار،اسفنجی ضخیم تر که باعث تولید هرچه بییشتر قدرت و سرعت در بازی می گردد.سری بلواستورم دونیک در حالی که ویژگی های برجسته چرخش و سرعت خود را حفظ می کنند شتاب قابل توجهی را ارائه می دهند.این رویه ها حتی از رویه های سری مکس هم ضخیم تر هستند.رویه راکت دونیک بلواستورم Z1 با اسفنج متخل..

رویه راکت دونیک بلوز T1

278,000تومان

اغلب موارد جزئی است، نه مهمترین آنها که در پیروزی و یا از دست دادن تعیین کننده هستند.بازیکنانی که حداقل اشتباهات را مرتکب شده اند معمولا به عنوان برنده ظاهر می شوند.رویه راکت دونیک بلوز T1 در آلمان برای رسیدن به این هدف طرحی و تولید گردیده است.این پیشرفت جدید ترکیبی از کنترل آسان توپ  با لاستیک های کلاسیک با سرعت بازی مدرن است.این رویه دارای ی..

رویه راکت دونیک بلوفایر M1

498,000تومان

رویه راکت دونیک بلوفایر M1 یک رویه با طراحی جدید است که سرعتی بالا را دراختیار شما قرار خواهد داد . نسل جدید فناوری رویه ها در تکنولوژی فرمول FD3 در این رویه بکار گرفته شده است که به عنوان یک نتیجه از ترکیب کاملی از اسفنج آبی بزرگ متخلخل با یک لاستیک فوق العاده شیب دار توسعه یافته است.سطح بالایی این رویه با دانه های بلند داخلی خود بهترین حس انعطاف ..

رویه راکت دونیک دستو F1

378,000تومان

رویه راکت دونیک دستو F1 جدیدترین رویه از سری دستو دونیک می باشد . این یک رویه با تکنولوژی بالا برای بازیکنان ورزیده که به سرعتی بیشتری از رویه ی راکت خود نیازمندند می باشد.با کیفیت چرخش و سرعتی که قبلا در رویه های چسب نخورده ناممکن می نمود.اثر چسب داخلی این رویه باعث ایجاد صدایی خوشایند ، نرمی به همراه سرعت و چرخش می گردد.جایگزینی ایده آل برای بازی..

رویه راکت دونیک پیرانجا تک

395,000تومان

رویه راکت دونیک پیرانجا تک رویه ای نرم ، کاملا کشسان و با ویژگی های جذب عالی است . دانه های این رویه بدلیل ساختار آن ها و همچنین اثر چسبندگی  بسیار سریع هستند.مسدود سازی ضربات حریف و دفاع با این رویه تضمین بالایی دارد همچنین ضد حملات و ضربات چرخشی سریع نیز پس از دفاع با این رویه امکان پذیر است...

پیراهن دونیک ماکرو
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پیراهن دونیک ماکرو

83,000تومان

توضیحات پیراهن دونیک ماکرو..

چوب راکت دونیک والدنر سنسو کربن
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
645,000تومان

چوب راکت دونیک والدنر سنسو کربن بدلیل داشتن لایه های اضافی کربن ،ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد از فن آوری پیشرفته کربن با ساخت سوئدی ، یک بازی تمام عیار را برای شما بع ارمغان خواهد آورد.این چوب سرعت و کنترل را در یک توازن ایده آل فراهم می کند . با پشتیبانی از عملکرد Senso V1 void ، بسیار کشسان عمل کرده و به شما بازخورد لازم از پرش توپ را  م..

695,000تومان

چوب راکت دونیک والدنر لجند یکی از محصولات شرکت معتبر دونیک است که شما حتما به آن نیاز خواهید داشت!یک چوب تهاجمی و بسیار سبک که با داشتن دانه های بزرگتر نوید یک کنترل پذیری عالی را به شما می دهد.این تیغه که با دقت و وسواس بسیاری طراحی و تولید گردیده است ، با داشتن لایه ی هینوکی که با لایه های کربن ادغام شده است و همچنین یک لایه ی نرم داخلی چرخش های ..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)