باترفلای

ارائه انواع رویه باترفلای اصل با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
3,920,000تومان

رویه راکت باترفلای تینرژی اف ایکس 05 با ادغام فناوری High Tension و نسخه جدیدی از اسفنج با نام Spring باعث ایجاد احساس راحتی بیشتر و مسیری دقیق تر در ضربات می شود.این نتیجه حاصلِ تحقیق گسترده و یکی از بسیاری از آزمایشات انجام شده توسط مرکز تحقیقاتی باترفلای است ، این رویه پیشنهادی عالی است برای بازیکنانی است که در عین ضربات سنگین بدنبال کنترل پذیری..

2,620,000تومان

ROZENA ، رویه ای مجهز به اسفنجی خیره کننده است . از  ویژگی آن تحمل بالایی است که به لطف ترکیبی از  اسفنجی خاص با نام spring  با یک لایه ی بالایی تازه توسعه یافته ، تحقق یافته است. فن آوری منحصر به فرد Tension High Tension توسعه یافته توسط Butterfly باعث می شود ضرباتی قدرتمند و همچنین سطح بالایی از سازگاری در بازی ایجاد شود که با جبرا..

2,990,000تومان

تکنولوژی Gray Spring Sponge X روی رویه  Glayzer 09C اعمال شده است .با وجود این تکنولوژی ضربات با یک مسیر پایدار امکان پذیر میشوند ، در حالی که ترکیب پیچ سنگین قدرتمند با سهولت تکنیک هایی  در سطح بالا حفظ میشوند . این به لطف ترکیبی از رویه بالایی اصطکاکی است که خاصیت کششی بالا و Spring Sponge X را با سختی در 42 درجه فراهم می کند. این ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

رویه های اصطکاکی AIBISS با استاندارد بالا یک رویه اصطکاکی است که ویژگی های یک سطح چسبنده را با کیفیت بالا و پایدار متعادل می کند. یک صفحه رویه تخصصی با شکل جوش که امکان پیچ های سنگین را فراهم می کند با یک اسفنج سخت ترکیب شده است. به لطف فناوری تولید کاربردی اسپرینگ اسفنجی، واکنش بالایی با اصطکاک پشتیبانی می شود. AIBISS چرخش سنگین و همچنین قوس خمیده..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

سری رویه های تینرژی باترفلای همواره یادآور حسی منحصربفرد هستند که این اصل با ترکیب یک رویه ی قوی و پرفشار در کنار سطحی با ضریب اصطکاک بسیار بالا بدست آمده است.رویه ی 05 این سری دارای ساختاری است که اجازه می دهد تا مقدار زیادی از چرخش به توپ اعمال شود ، این رویه طیف گسترده ای از انواع بازی را پشتیبانی کرده و یکی از موفق ترین رویه های تولید شده در جه..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

رویه راکت باترفلای تینرژی 05 هارد جدیدترین رویه در خانواده محبوب تینرژی باترفلای است . سختی اسفنج این رویه افزایش یافته و در آن از تکنولوژی Spring Sponge استفاده گردیده است.این رویه سطح دقت را حین یک بازی پویا بالاتر برده و میزان قدرت و پیچ ضربات به توپ نسبت به سایر رویه های خانواده تینرژی بیشتر می باشد و  برای بازیکنانی که با تکنیک های مقابله..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

کد SQرویه راکت باترفلای تینرژی 64 دارای فناوری انعظاف پذیری High Tension است . دانه های این رویه حس توانایی نگه داشتن مدت زمان بیشتر توپ روی راکت و در نتیجه تماسی طولانی تر را به وجود می آورند.این رویه به بازیکنان توانایی کنترل کردن توپ و سپس ایجاد یک حمله ی سرعتی را می دهد. در واقع هر دو قابلیت چرخش و سرعت از ویژگی های خلاقانه این رویه هستند.رویه ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

کد TX رویه قرمزکد RT رویه مشکیرویه راکت باترفلای تینرژی 80 در میان رویه های سری تینرژی باترفلای بالاترین سطح از تعادل میان سرعا و پیچ را در اختیار شما قرار می دهد.دانه های بکارگرفته شده در این رویه بازی متعادل تری را به ارمغان می آورند.این رویه بازی ای با پیچ تمام عیار را ممکن ساخته و برای تمامی سبک های بازی حمله و ضد حمله ای مناسب است...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

رویه راکت باترفلای تینرژی اف ایکس 64 کنترلی عالی را بدون از دست دادن سطح عملکرد بالای خود در اختیار بازیکنان قرار می دهد.در واقع این رویه ترکیبی از سرعت و کنترل با داشتن دانه هایی توسعه یافته در سطح بالایی خود است.رویه راکت باترفلای تینرژی اف ایکس 64 از نسخه سبک تر اسفنج spring بهره می برد اما کماکان امکان اجرای ضربات تاپ اسپین کنترل شده را دارد...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

کد RTرویه راکت باترفلای تینرژی اف ایکس 80 که در میان خانواده رویه های تینرژی سری 80 باترفلای 4 درجه نرم تر می باشد ، یکی از رویه های ایده آل در میان این خانواده برای بازیکنانی که به دنبال بازی کنترلی منفعل تر و همچنین حسی قوی تر در بازی هستند می باشد.این رویه با داشتن اسفنجی نرم تر تعادلی عالی را بین چرخش و سرعت در بازی ایجاد می نماید . حس آن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

سطح بازی خود را بالا ببرید DIGNICS بازی شما را به سطح بالاتری هدایت می کند. ترکیبی از فناوری جدید و بهبود یافته Spring Sponge X با لایه سطحی پیشرفته و ساختار جوش های Code 05 باعث افزایش چسبندگی با حس "نگه داشتن توپ" در هنگام ضربه می شود. DIGNICS 05 دارای خاصیت ارتجاعی، دقت و عملکرد چرخشی با بالاترین درجه است. برای مدرن ترین سبک بازی تنیس روی میز ته..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

DIGNICS 09c با سطحی چسبنده، اصطکاک و چسبندگی بسیار زیادی را ارائه می‌کند که منجر به ضرباتی با چرخش بالا و یک مسیر منحنی در حین چرخش بالا می‌شود، در صورتی که نیروی کافی برای ضربه زدن به فنر اسفنجی سخت 44 درجه ای X تولید شود. نیاز به قدرت، همراه با سرعت نسبتاً پایین باعث می‌ آید. DIGNICS 09c انتخابی برای بازیکنانی با دامنه مهارت و جاه طلبی بالاتر که ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

رویه راکت باترفلای فینت OX یک رویه ی با ویژگی های متعادل و بدون اسفنج می باشد.سطح رویی این رویه بدون اسفنج پشتی بوده و برای شیوه ی بازی دفاعی نزدیک به میز بسیار مناسب است...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

رویه ای دانه بلند و مستحکم برای ایجاد چرخش های عالی.بدلیل اینکه دانه های این رویه بسیار منعطف بوده و به راحتی خم میشوند و اینکه دانه های این رویه نازک و بلند طراحی شده ، حداکثر تاثیر را برای آن ایجاد می نماید.نسبت ابعاد و ویژگی های این توپ مورد تایید ITTF  است .بطور کلی می توان گفت این رویه برای بازیکنانی که به دنبال بازی دفاعی هستند ، بسیار م..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین