چوب

ارائه انواع چوب راکت پینگ پنگ از برندهای اصلی

حالت نمایش:
8,530,000تومان

چوب راکت جولا انرگون نتیجه جدیدترین طراحی و توسعه در تولید چوب های پینگ پنگ می باشد.با توجه به بکارگیری الیاف مصنوعی بهینه شده ، بافتی بسیار با ظرافت و ارتباطی به مراتب پایدارتر در تار و پود این چوب خودنمایی می کند.بافت PBO (بنزوسیس اکسازول-فنیلن) فوق سبک که با فیبر کربن هزار در هم آمیخته است که با الگویی منحصر بفرد در زیر روکش بیرونی قرار دارد.همگ..

6,500,000تومان

چوب راکت جولا زلبرو یکی از چوب های جدید سری PBO جولاست که در انتخاب مواد سازنده آن فقط از بهترین ها استفاده گردیده است که کاملا مختص سطح حرفه ای و رده بالا می باشد.این چوب با لایه های اعجاز انگیز 7 گانه خود ضرباتی انفجاری در عین داشتن کنترل به توپ را وارد می آورد.در واقع مرکز این توپ از لایه ی مصنوعی PBO همراه با بسته های کربنی که به طور مستقیم تحت..

6,330,000تومان

این چوب که از با ارزش ترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شده است،طراحی و کارایی عالی ای را در جزئیات ریز به شما ارائه خواهد نمود.ساختار تکِ روکش و لایه های این چوب آن را به یک چوب خاص مبدل ساخته است ، فیبرهای PBO که بصورت مستقیم روی هسته این چوب قرار دارند قطعا در خاص بودن آن نقش بسزایی را ایفا می نمایند.روکش بیرونی و سطحی سخت این چوب باعث تماس طولانی..

تماس بگیرید!

نام این چوب کاملاً جدید از ستاره باترفلای Tiago Apolonia گرفته شده است و از آن در مسابقات بین المللی استفاده می کند. الیاف ZLC نزدیک‌تر به هسته چوب قرار می‌گیرند (فناوری فیبر داخلی) که در ترکیب با روکش بیرونی نرم‌تر، حس نرم‌تری به چوب می‌دهد، در حالی که دقت و پانچ معمولی  چوب های ZLC را حفظ می‌کند. APOLONIA ZLC بهترین گزینه برای بازیکنانی است ..

تماس بگیرید!

چوب راکت باترفلای اینرفورس لایر ZLC با ادغام تکنولوژی ZLC Carbon و ساختار Innerfiber به شما یک تجربه کاملا جدید را پیشنهاد می کند.لایه های کربنی در این چوب به هسته نزدیک تر شده اند تا برای شما یک احساس کاملا نرم را بدون از دست دادن مشخصات سری ZLC Carbon مانند سبک بودن، انعطاف پذیری و سرعت ، به ارمغان آورند...

تماس بگیرید!

پاتریک فرانزیسکا، بازیکن اصلی تیم ملی آلمان از این چوب خاص استفاده می کند. این یک چوب با فیبر داخلی است که با الیاف کربن ZL نزدیک به چوب هسته ترکیب شده است و از واکنش بالا و حس بالا استفاده می کند. این چوب به بازیکنانی که به دنبال بازی تهاجمی قدرتمند و کنترلی  به طور همزمان هستند توصیه می شود. طراحی خاص که حروف اول او را در داخل دسته رنگی ساده..

تماس بگیرید!

چوب کاملاً جدید FREITAS ALC مانند مدل قبلی خود، چوب محبوب Butterfly MICHAEL MAZE، از فیبر آریلات-کربن اثبات شده استفاده می کند و ویژگی «ALC-touch» را به تیغه می بخشد. در ترکیب با روکش های بیرونی نرم تر، چوب FREITAS ALC برای هر بازی همه کاره مبتنی بر پیچ مناسب است. طراحی عالی و طرز کار این چوب دست ساز بر آرزوهای بلند مارکوس فریتاس برای چوب شخصی خود ..

تماس بگیرید!

چوبی با Super ZLC؛ کربنی با چگالی بالا و الیاف ZL. این چوب دارای  ضربات جهشی خوبی است که بر قدرت و پایداری آن به دلیل ناحیه وسیع واکنش بالا تأکید می کند.لین یون جو، ستاره در حال ظهور چین تایپه، از این چوب با موفقیت زیادی استفاده می کند. ادغام چنین چوب قدرت محور با خاصیت ارتعاش نسبتاً بالا و لمس توپ منحصر به فرد او از تکان های تیز و ضد حملات سر..

تماس بگیرید!

اولین چوب INNERFORCE با استفاده از الیاف Super ZLC که سریعترین چوب این سری است. فناوری Innerforce که با همکاری سوپراستار ژاپنی Tomokazu Harimoto ایجاد شده است، با قرار دادن الیاف کربن سخت مستقیماً بالای هسته چوب و دورتر از سطح، حس نرم تری ایجاد می کند. در حالی که الیاف Super-ZLC دقت و پانچ را ارائه می دهند، HARIMOTO TOMOKAZU INNERFORCE SUPER ZLC با..

تماس بگیرید!

HARIMOTO INNERFORCE ZLC با داشتن لایه محبوب INNERFORCE ZLC، دارای تعادل فوق‌العاده بین پایداری و حس نرم‌تر با افزایش زمان ماندن توپ در مقایسه با سایر چوب های ZLC است. این چوب برای تنیس روی میز تهاجمی قدرتمند و مدرن مناسب است و گزینه های همه کاره برای امتیازگیری را ارائه می دهد...

نمایش 1 تا 15 از 65 (5 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین