جولا

ارائه انواع رویه جولا اصل آلمان با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
1,250,000تومان

عصر جدید رویه های پینگ پنگ شروع شده است.در رویه راکت جولا انرژی اثر چسب شتاب دهنده به ابعاد جدیدتری وارد شده است که این اتفاق را مدیون استفاده از تکنولوژی GREEN POWER جولا هستیم.این تکنولوژی بصورت دائمی اثر چسبندگی و شتاب دهندگی را بصورت صد در صد افزایش داده و همین امر باعث افزایش عملکرد دائمی آن گردیده است.توصیه شده به بازیکنانی که بدنبال حملات و ..

1,390,000تومان

استفاده از چسب های شتاب دهنده و سرعت دهنده مدت ها پیش در رویه های دانه کوتاه رایج بود که این موضوع به مرور زمان با استفاده از تکنولوژی های تولید رویه توسط تولید کنندگان به مرور منسوخ شد.رویه راکت جولا اکسپرس اولترا با دانه ی بیرونی با تکنولوژی چسب شتاب دهنده داخلی ، رویه ای مناسب برای بازیکنان با نوع بازی حمله ای و بلند پروازانه که بدنبال رویه ای ب..

1,690,000تومان

سطحی جدید در پیچ و سرعت در ضربات کات دار : DYNARYZ AGR در بالاترین سطح در استانداردهای این سبک قرار دارد.فناوری جدید اسفنج HyperBounce کلید داینامیک بودن بی‌سابقه این رویه  است. در ترکیب با فناوری سطح کششی پیشرفته، یک تجربه بازی راحت با کیفیت بهبود یافته ضربات شما ترکیب می شود. اگر  DYNARYZ AGR را به عنوان رویه خود انتخاب کنید، حریفان شما..

1,780,000تومان

Dynaryz ZGR  از محدودیت‌هایی که قبلاً برای رویه های تنیس روی میز شناخته شده بود عبور می‌کند - و ترکیبی نوین را به شما ارائه می نماید! این ترکیب نهایی تکنولوژی های Hyper Traction Surface و Hyper Bounce Sponge است که این رویه را منحصر به فرد می کند و کیفیتی را به ضربات های شما می بخشد که قبلاً امکان پذیر نبوده است. ساختار سطحی این رویه که به تاز..

1,690,000تومان

با JOOLA DYNARYZ CMD شما یک قدم از رقبای خود جلوتر هستید! شما حس خوبی دارید، بر بازی خود کنترل دارید و در ضربات خود دقیق هستید. صدای ضربات بی نظیر است. نوع نرم سری Dynaryz ویژگی‌های اساسی رویه های نرم متوسط را به روشی خاص پیاده می‌کند - و در قسمت عملکردی آن بسیار مهم است. با اسفنج Hyper Bounce مشخصه رویه های Dynaryz و سطح کشش پیشرفته، می توانیدضربا..

1,190,000تومان

با رویه راکت جولا ریزم ، ریتم را به بازی خود تزریق کنید. رویه راکت جولا ریزم یک ستاره ی جدید در فضای رویه های پینگ پنگ بشمار می رود.یک رویه ی طراحی شده مختص بازیکنان با بازی حمله ای و چرخش بالا که بدنبال قدرت بالا و چرخش های پویا می گردند.سطحی فوق العاده الاستیک که با دانه های اسفنجی 48 درجه ادغام گردیده باعث چرخش هایی با صدای جذاب می شود که تابحال..

1,116,000تومان

..

1,287,000تومان

رویه راکت جولا ریزم تک یکی از رویه های سری موفق ریزم جولا است ، این رویه با تغییرات اعمال شده بر اسفنج که دوباره با منافذ قابل توجهی طراحی شده است تبدیل به یک ماشین تمام عیار ضربه زنی حرفه ای گردیده است.رویه راکت جولا ریزم تک رویه ای است که از هر حالت چرخشی پشتیبانی کرده و تمامی بازیکنان فعال و حرفه ای پینگ پنگ را به چالش خواهد کشید.این رویه چالشی ..

1,269,000تومان

دقت بالا و سطح حرفه ای اولین عباراتی است که بعد از دیدن این رویه به ذهن شما خواهد رسید.تکنولوژی GeoGrip-Power بکار رفته در این رویه باعث بالاتر رفتن اصطکاک و نهایتا چرخش هرچه بهتر توپ می گردد.بیش از 2 سال از عرضه سری ریزم جولا که از ابتدا تمرکز این سری بر توسعه و بهبود رویه های پینگ پنگ بوده است گذشته و با ارتقا هرچه بیشتر سطح رویه نه تنها باعث هرچ..

1,150,000تومان

این رویه عالی  بازی شما را مانند یخ محکم می کند. JOOLA Rhyzen ICE یک رویه مدرن همه جانبه با یک اسفنج بسیار نرم است که صدا و حس درخشانی را تضمین می کند. لاسه بالایی با فناوری "sweetzone" سطح خیره کننده ای از کنترل و قابلیت اطمینان در ضربه را ارائه می دهد. این رویه عالی برای آوردن اعتماد به نفس به بازی شما است. خونسردی خود را حفظ کنید و در برابر..

1,210,000تومان

JOOLA RHYZEN CMD به شما این حس را می دهد که همه چیز را تحت کنترل دارید! در ضربات شدید توپ به این رویه تعادل و کنترل عالی است و تکنولوژی جدید سطح کششی تقویت شده به شما کمک می کند تا برای بازی تهاجمی در ضربات خود بسیار دقیق باشید.RHYZEN CMD شتاب بالایی را برای حمله های شما ایجاد میکند. با JOOLA RHYZEN CMD کنترل بازی را در دست بگیرید!..

1,150,000تومان

با این آخرین نسل رویه های تهاجمی آتشی  به بازی خود اضافه کنید. Rhyzen FIRE که برای تعادل پیچیده قدرت و پیچ طراحی شده است، یک اسفنج با سختی متوسط را دارا می باشد که  مسیر توپ ضربات شما را برای پیچ های  بالا و لوپ قدرت ارائه می دهد. فناوری "sweetzone" ضربه مداوم توپ، حس  و کنترل استثنایی برای ضربات تهاجمی شما   و همچنین ..

960,000تومان

فراتر از سطح انتظار شما!محبوب ترین رویه جولا، نه تنها به دلیل صدای فوق العاده آن در هنگام ضربات سرعتی، بلکه به دلیل طول عمر، پیچ عالی و احساس بهینه آن. سال‌هاست که بازیکنان  در سرتاسر جهان از ترکیب لاستیک سطح بالایی  این رویه که لغزش ندارد و زیره‌ای کائوچویی نرم و فوق‌الاستیک استقبال می‌کنند. و برای بسیاری از بازیکنان، JOOLA samba به دلیل..

1,287,000تومان

رویه راکت جولا سامبا تک همانند نمونه قبلی سری خود یک رویه با بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا و تولید شرکت جولای آلمان می باشد.این رویه با داشتن دانه های اسفنجی بزرگ 37.5 درجه بصورت قابل توجهی نسبت به رویه های قدیمی پیشرفت داشته و بعلاوه ساختار دانه های لایه ی بالایی رویه بصورت اساسی بهبود یافته است.رویه ای با دانه های بلندتر و فضاهای کمتر بین ..

1,250,000تومان

همیشگی بودن یک بازیکن مدافع خوب به فاکتورهای زیادی مثل تمرین مناسب ، تجهیزات ، مربی و ... بستگی دارد که در صدر آنها استفاده از ادوات  و تجهیزات بروز می باشد.دفاع از فاصله نیم فاصله میز تنها اولویت ماجرا نیست بلکه علاوه بر آن یک بازیکن دفاعی نیازمند داشتن انعطاف بالایی می باشد که این مهم نیاز به داشتن یک رویه که بتواند این مشخصات را فراهم نماید..

نمایش 1 تا 15 از 35 (3 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین