جولا

ارائه انواع رویه جولا اصل آلمان با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
2,600,000تومان

از زمان ممنوعیت استفاده از چسب های شتاب دهنده ، رویه راکت جولا اکسپلود با گنجاندن خاصیت روکش سرعتی در خود محبوبیت بالایی در بین بازیکنان پیدا کرده است ، بازیکنانی که بدنبال یک جایگزین برای چسب های شتاب دهنده بودند.از خصوصیات این رویه میتوان به سختی متوسط ادغام شده با لایه ی بالایی فوق العاده چرخش پذیر و دانه های بزرگ اسفنجی اشاره کرد.رویه راکت جولا..

2,600,000تومان

رویه راکت جولا اکسپلود سنسیتیو در واقع نسخه نرم تر رویه راکت جولا اکسپلود می باشد ، این رویه با تکنولوژی sensitive-touch حس بی نظیری از کنترل توپ را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.با استفاده از این توپ کنترل و دقت در پرتاب اولیه توپ بسیار تامین شده و علاوه بر آن در پرتاب های ثانویه بسیار پر قدرت می باشد و ضرباتی انفجاری را برای شما تامین خواهد ن..

2,780,000تومان

JOOLA Tronix ACC یک رویه فوق العاده با سختی متوسط با سطح بالایی الاستیک برای پیچسنگین، و اسفنج Giga-Cell با منافذ بزرگ برای تعادل عالی و ضربات منجنیقی قوس بالا است. Tronix ACC یک رویه با انرژی بالا است که بهترین ها را در بازی تاپ اسپین شما به ارمغان می آورد!..

2,700,000تومان

این رویه ایده آل برای بازی کنترلی  بسته و ضد حمله است. اسفنج Giga-Cell ضربات منجنیق مانند عالی ای را ارائه می دهد، در حالی که سطح رویی به اجرای فنون عالی و یک حمله چرخشی کنترل شده کمک می کند.تمام  این ویژگی ها منجر به احساس فوق العاده، پیچ بالا و عالی و ثبات در کنترل ضربات با سرعت بالاتر می شود...

3,370,000تومان

سطحی جدید در پیچ و سرعت در ضربات کات دار : DYNARYZ AGR در بالاترین سطح در استانداردهای این سبک قرار دارد.فناوری جدید اسفنج HyperBounce کلید داینامیک بودن بی‌سابقه این رویه  است. در ترکیب با فناوری سطح کششی پیشرفته، یک تجربه بازی راحت با کیفیت بهبود یافته ضربات شما ترکیب می شود. اگر  DYNARYZ AGR را به عنوان رویه خود انتخاب کنید، حریفان شما..

3,370,000تومان

شما با داشتن  این رویه سطحی از بازی را تجربه می کنید که پیشچ و سرعت بیشتری را بدون از دست دادن کنترل وارد بازی شما می کند. آنچه قبلا یک رویا بود با DYNARYZ ACC به واقعیت تبدیل می شود. عوامل تعیین کننده لاستیک بنفش HyperBounce جدید در نسخه جدید دارای فناوری پیشرفته کشش سطحی هستند. در ترکیب، آنها نه تنها DYNARYZ ACC را در ایجاد پیچ عالی می کنندب..

3,620,000تومان

Dynaryz ZGR  از محدودیت‌هایی که قبلاً برای رویه های تنیس روی میز شناخته شده بود عبور می‌کند - و ترکیبی نوین را به شما ارائه می نماید! این ترکیب نهایی تکنولوژی های Hyper Traction Surface و Hyper Bounce Sponge است که این رویه را منحصر به فرد می کند و کیفیتی را به ضربات های شما می بخشد که قبلاً امکان پذیر نبوده است. ساختار سطحی این رویه که به تاز..

3,370,000تومان

با JOOLA DYNARYZ CMD شما یک قدم از رقبای خود جلوتر هستید! شما حس خوبی دارید، بر بازی خود کنترل دارید و در ضربات خود دقیق هستید. صدای ضربات بی نظیر است. نوع نرم سری Dynaryz ویژگی‌های اساسی رویه های نرم متوسط را به روشی خاص پیاده می‌کند - و در قسمت عملکردی آن بسیار مهم است. با اسفنج Hyper Bounce مشخصه رویه های Dynaryz و سطح کشش پیشرفته، می توانیدضربا..

2,230,000تومان

این رویه عالی  بازی شما را مانند یخ محکم می کند. JOOLA Rhyzen ICE یک رویه مدرن همه جانبه با یک اسفنج بسیار نرم است که صدا و حس درخشانی را تضمین می کند. لاسه بالایی با فناوری "sweetzone" سطح خیره کننده ای از کنترل و قابلیت اطمینان در ضربه را ارائه می دهد. این رویه عالی برای آوردن اعتماد به نفس به بازی شما است. خونسردی خود را حفظ کنید و در برابر..

2,230,000تومان

JOOLA RHYZEN CMD به شما این حس را می دهد که همه چیز را تحت کنترل دارید! در ضربات شدید توپ به این رویه تعادل و کنترل عالی است و تکنولوژی جدید سطح کششی تقویت شده به شما کمک می کند تا برای بازی تهاجمی در ضربات خود بسیار دقیق باشید.RHYZEN CMD شتاب بالایی را برای حمله های شما ایجاد میکند. با JOOLA RHYZEN CMD کنترل بازی را در دست بگیرید!..

2,230,000تومان

با این آخرین نسل رویه های تهاجمی آتشی  به بازی خود اضافه کنید. Rhyzen FIRE که برای تعادل پیچیده قدرت و پیچ طراحی شده است، یک اسفنج با سختی متوسط را دارا می باشد که  مسیر توپ ضربات شما را برای پیچ های  بالا و لوپ قدرت ارائه می دهد. فناوری "sweetzone" ضربه مداوم توپ، حس  و کنترل استثنایی برای ضربات تهاجمی شما   و همچنین ..

1,840,000تومان

فراتر از سطح انتظار شما!محبوب ترین رویه جولا، نه تنها به دلیل صدای فوق العاده آن در هنگام ضربات سرعتی، بلکه به دلیل طول عمر، پیچ عالی و احساس بهینه آن. سال‌هاست که بازیکنان  در سرتاسر جهان از ترکیب لاستیک سطح بالایی  این رویه که لغزش ندارد و زیره‌ای کائوچویی نرم و فوق‌الاستیک استقبال می‌کنند. و برای بسیاری از بازیکنان، JOOLA samba به دلیل..

2,660,000تومان

همیشگی بودن یک بازیکن مدافع خوب به فاکتورهای زیادی مثل تمرین مناسب ، تجهیزات ، مربی و ... بستگی دارد که در صدر آنها استفاده از ادوات  و تجهیزات بروز می باشد.دفاع از فاصله نیم فاصله میز تنها اولویت ماجرا نیست بلکه علاوه بر آن یک بازیکن دفاعی نیازمند داشتن انعطاف بالایی می باشد که این مهم نیاز به داشتن یک رویه که بتواند این مشخصات را فراهم نماید..

2,660,000تومان

همیشگی بودن یک بازیکن مدافع خوب به فاکتورهای زیادی مثل تمرین مناسب ، تجهیزات ، مربی و ... بستگی دارد که در صدر آنها استفاده از ادوات  و تجهیزات بروز می باشد.دفاع از فاصله نیم فاصله میز تنها اولویت ماجرا نیست بلکه علاوه بر آن یک بازیکن دفاعی نیازمند داشتن انعطاف بالایی می باشد که این مهم نیاز به داشتن یک رویه که بتواند این مشخصات را فراهم نماید..

1,510,000تومان

JOOLA Micron هم برای بازیکنان مبتدی و هم برای کاربران حرفه ای ایده آل است. اسفنج بنفش جامد انتقال انرژی مستقیم و قابل اعتماد به توپ را تضمین می کند. صفحه بالایی با چسبندگی بالا و چسبندگی بهینه و چرخش چشمگیر را تضمین می کند. مقادیر کنترلی برجسته JOOLA Micron را به یک رویه برای همه تبدیل کرده است ...

نمایش 1 تا 15 از 34 (3 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین