دونیک

ارائه انواع چوب راکت دونیک اصل با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

چوب راکت دونیک والدنر سنسو کربن بدلیل داشتن لایه های اضافی کربن ،ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد از فن آوری پیشرفته کربن با ساخت سوئدی ، یک بازی تمام عیار را برای شما بع ارمغان خواهد آورد.این چوب سرعت و کنترل را در یک توازن ایده آل فراهم می کند . با پشتیبانی از عملکرد Senso V1 void ، بسیار کشسان عمل کرده و به شما بازخورد لازم از پرش توپ را  م..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

چوب راکت دونیک والدنر لجند یکی از محصولات شرکت معتبر دونیک است که شما حتما به آن نیاز خواهید داشت!یک چوب تهاجمی و بسیار سبک که با داشتن دانه های بزرگتر نوید یک کنترل پذیری عالی را به شما می دهد.این تیغه که با دقت و وسواس بسیاری طراحی و تولید گردیده است ، با داشتن لایه ی هینوکی که با لایه های کربن ادغام شده است و همچنین یک لایه ی نرم داخلی چرخش های ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

شهرت جان اُوه والندر در دنیای پینگ پینگ مانند شهرت بتهون در موسیقی است . این شخصیت معروف و افسانه ای تنیس روی میز در طراحی و پیشبرد ساخت این چوب همکاری داشته و چوب راکت دونیک اولترا سنسو کربن را به یکی از پیشرفته ترین های جهان مبدل ساخته است.این چوب که در واقع نسخه ی سریع تر چوب راکت والندر کربن می باشد توسط کمپانی معتبر دونیک طراحی شده است ، این چ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

بازیکنانی که بدنبال قدرت مطلوب و بالاترین سرعت در بازی هستند ، به چوب راکت دونیک پرسون کربوتک که توسط قهرمان جهان سوئدی 5 بار استفاده گردیده است نیاز خواهند داشت.این چوب با سرعت فوق العاده و سختی آن و همچنین دارا بودن جنس کربن-شیشه ای پاسخی است برای بازیکنانی که می خواهند به شتابی مطلوب بدون استفاده از چسب سرعتی برسند.اصولا چوب های از جنس کربن-شیشه..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین