دونیک

انواع رویه دونیک اصل با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
589,000تومان

اغلب موارد جزئی است، نه مهمترین آنها که در پیروزی و یا از دست دادن تعیین کننده هستند.بازیکنانی که حداقل اشتباهات را مرتکب شده اند معمولا به عنوان برنده ظاهر می شوند.رویه راکت دونیک بلوز T1 در آلمان برای رسیدن به این هدف طرحی و تولید گردیده است.این پیشرفت جدید ترکیبی از کنترل آسان توپ  با لاستیک های کلاسیک با سرعت بازی مدرن است.این رویه دارای ی..

949,000تومان

..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
886,000تومان

رویه راکت دونیک آکودا S1 یک رویه ی بسیار سریع با کیفیت عالی ایجاد چرخش است.همانند زمان های گذشته با رویه های چسب خورده این رویه چه در بازی از نوع نزدیک و چه ازنوع دور قابلیت بازی فوق العاده را برای شما ایجاد خواهد کرد.با وجود اسفنج با سختی متوسط آن، ACUDA S1 به راحتی قابل کنترل است و حس خوبی را بهمراه دارد ، شما میتوانید در موقعیت های سخت بازی بر ر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
949,000تومان

نسخه توربو رویه راکت دونیک آکودا S1 با به حداکثر رساندن  اثر چسبندگی داخلی باعث افزایش سرعت و شتاب گردیده است.رویه های سری آکودا دونیک از همان روزهای ابتدایی ورود به بازار جهانی بسیار پرطرفدار بوده اند.کمپانی دونیک به منظور رفع نیازهای بازیکنان رده بالاتر که بدنبال تکنولوژی بالاتری در رویه ها بودند ، نسخه توربو رویه آکودا s1 را روانه بازار کر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
1,049,000تومان

تمامی بازیکنان دارای بازی تهاجمی عاشق داشتن رویه ای با امکانات رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 هستند.-آخرین تکنولوژی اسفنج ، این اسفنج آبی با منافذ متوسط با وجود داشتن درجه بالاتر سختی ، نرمتر از اسفنج های قبلی است.-هندسه منحصر بفرد جدید دانه ها : دانه های طولانی با فضای اضافی بین دانه ها.-آخرین تکنولوژی در سطح بالایی رویه : کاملا گریپای همانند ر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
1,049,000تومان

یک نتیجه قابل توجه از مدرن ترین تکنولوژی . رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 توربو سرعت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال کنترل افسانه ای خود را حفظ می کند که تمام این ها با تولید و طراحی نوع جدیدی از دانه ایجاد گردیده است.این رویه پویا ترین و سخت ترین در میان لاستیک های سری آکودا است.بدلیل ایجاد فاصله ی بیشتر بین دانه ها و در آن واحد کوچ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
1,049,000تومان

یک رویه با سطح بالایی نازکتر،طراحی شده برای بازی های فشرده  و پرفشار،اسفنجی ضخیم تر که باعث تولید هرچه بییشتر قدرت و سرعت در بازی می گردد.سری بلواستورم دونیک در حالی که ویژگی های برجسته چرخش و سرعت خود را حفظ می کنند شتاب قابل توجهی را ارائه می دهند.این رویه ها حتی از رویه های سری مکس هم ضخیم تر هستند.رویه راکت دونیک بلواستورم Z1 با اسفنج متخل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
848,000تومان

رویه راکت دونیک بلوفایر M1 یک رویه با طراحی جدید است که سرعتی بالا را دراختیار شما قرار خواهد داد . نسل جدید فناوری رویه ها در تکنولوژی فرمول FD3 در این رویه بکار گرفته شده است که به عنوان یک نتیجه از ترکیب کاملی از اسفنج آبی بزرگ متخلخل با یک لاستیک فوق العاده شیب دار توسعه یافته است.سطح بالایی این رویه با دانه های بلند داخلی خود بهترین حس انعطاف ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
648,000تومان

رویه راکت دونیک دستو F1 جدیدترین رویه از سری دستو دونیک می باشد . این یک رویه با تکنولوژی بالا برای بازیکنان ورزیده که به سرعتی بیشتری از رویه ی راکت خود نیازمندند می باشد.با کیفیت چرخش و سرعتی که قبلا در رویه های چسب نخورده ناممکن می نمود.اثر چسب داخلی این رویه باعث ایجاد صدایی خوشایند ، نرمی به همراه سرعت و چرخش می گردد.جایگزینی ایده آل برای بازی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
889,000تومان

رویه راکت دونیک پیرانجا تک رویه ای نرم ، کاملا کشسان و با ویژگی های جذب عالی است . دانه های این رویه بدلیل ساختار آن ها و همچنین اثر چسبندگی  بسیار سریع هستند.مسدود سازی ضربات حریف و دفاع با این رویه تضمین بالایی دارد همچنین ضد حملات و ضربات چرخشی سریع نیز پس از دفاع با این رویه امکان پذیر است...

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)