رویه

ارائه انواع رویه راکت پینگ پنگ از برندهای اصلی

حالت نمایش:
2,270,000تومان

از زمان ممنوعیت استفاده از چسب های شتاب دهنده ، رویه راکت جولا اکسپلود با گنجاندن خاصیت روکش سرعتی در خود محبوبیت بالایی در بین بازیکنان پیدا کرده است ، بازیکنانی که بدنبال یک جایگزین برای چسب های شتاب دهنده بودند.از خصوصیات این رویه میتوان به سختی متوسط ادغام شده با لایه ی بالایی فوق العاده چرخش پذیر و دانه های بزرگ اسفنجی اشاره کرد.رویه راکت جولا..

2,913,000تومان

Dynaryz ZGR  از محدودیت‌هایی که قبلاً برای رویه های تنیس روی میز شناخته شده بود عبور می‌کند - و ترکیبی نوین را به شما ارائه می نماید! این ترکیب نهایی تکنولوژی های Hyper Traction Surface و Hyper Bounce Sponge است که این رویه را منحصر به فرد می کند و کیفیتی را به ضربات های شما می بخشد که قبلاً امکان پذیر نبوده است. ساختار سطحی این رویه که به تاز..

2,609,000تومان

رویه راکت جولا رایزر 43 یک رویه با اسفنج سطح سختی متوسط و 43 درجه می باشد که فوق العاده مناسب برای افرادی است که به دنبال چرخش مناسب در طول بازی هستند.کاربرد چند گانه بازی نزدیک به میز و فاصله متوسط با میز،با وجود سرعت فوق العاده ی رویه راکت جولا رایزر 43 در زمان ضربه به توپ کاملا قابل کنترل و مناسب می باشد.این رویه با تجریه یک احساس سختی نسبتا نرم..

2,609,000تومان

رویه راکت جولا رایزر پرو 45 یکی دیگر از رویه های سری حرفه ای رایزر جولاست که با داشتن اسفنج 45 درجه سعی در ایجاد یک بازی جذاب و پویای بی نظیر را دارد.هندسه جوش های  این رویه دارای جوش های وسیع تر و به هم نزدیک است و با داشتن اسفنج صورتی متوسط و پویا ، انرژی زیادی را فراهم می کند. ایده آل برای بازیکنان تهاجمی که چرخش زیاد و سرعت بالقوه و همچنین..

2,609,000تومان

تنوع جدید سری رایزر جولاشکل هندسی خاص آن است: دون های پهن که نزدیک هم قرار گرفته اند.داشتن یک اسفنج پویای ۵۰ درجه و متخلخل متوسط.نتیجه چنین شکل هندسی دون ها و اسفنج، احساس بالا موقع کنترل و نیز داشتن مسیر مستقیم  و وارد کردن حداکثر فشار به توپ موقع حمله است. توضیح اضافی:::سری  پرو در رویه های رایزر: داشتن دون های پهن است که نزدی..

2,080,000تومان

با رویه راکت جولا ریزم ، ریتم را به بازی خود تزریق کنید. رویه راکت جولا ریزم یک ستاره ی جدید در فضای رویه های پینگ پنگ بشمار می رود.یک رویه ی طراحی شده مختص بازیکنان با بازی حمله ای و چرخش بالا که بدنبال قدرت بالا و چرخش های پویا می گردند.سطحی فوق العاده الاستیک که با دانه های اسفنجی 48 درجه ادغام گردیده باعث چرخش هایی با صدای جذاب می شود که تابحال..

2,087,000تومان

..

2,507,000تومان

رویه راکت جولا ریزم تک یکی از رویه های سری موفق ریزم جولا است ، این رویه با تغییرات اعمال شده بر اسفنج که دوباره با منافذ قابل توجهی طراحی شده است تبدیل به یک ماشین تمام عیار ضربه زنی حرفه ای گردیده است.رویه راکت جولا ریزم تک رویه ای است که از هر حالت چرخشی پشتیبانی کرده و تمامی بازیکنان فعال و حرفه ای پینگ پنگ را به چالش خواهد کشید.این رویه چالشی ..

2,338,000تومان

دقت بالا و سطح حرفه ای اولین عباراتی است که بعد از دیدن این رویه به ذهن شما خواهد رسید.تکنولوژی GeoGrip-Power بکار رفته در این رویه باعث بالاتر رفتن اصطکاک و نهایتا چرخش هرچه بهتر توپ می گردد.بیش از 2 سال از عرضه سری ریزم جولا که از ابتدا تمرکز این سری بر توسعه و بهبود رویه های پینگ پنگ بوده است گذشته و با ارتقا هرچه بیشتر سطح رویه نه تنها باعث هرچ..

1,552,000تومان

فراتر از سطح انتظار شما!محبوب ترین رویه جولا، نه تنها به دلیل صدای فوق العاده آن در هنگام ضربات سرعتی، بلکه به دلیل طول عمر، پیچ عالی و احساس بهینه آن. سال‌هاست که بازیکنان  در سرتاسر جهان از ترکیب لاستیک سطح بالایی  این رویه که لغزش ندارد و زیره‌ای کائوچویی نرم و فوق‌الاستیک استقبال می‌کنند. و برای بسیاری از بازیکنان، JOOLA samba به دلیل..

2,507,000تومان

رویه راکت جولا سامبا تک همانند نمونه قبلی سری خود یک رویه با بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا و تولید شرکت جولای آلمان می باشد.این رویه با داشتن دانه های اسفنجی بزرگ 37.5 درجه بصورت قابل توجهی نسبت به رویه های قدیمی پیشرفت داشته و بعلاوه ساختار دانه های لایه ی بالایی رویه بصورت اساسی بهبود یافته است.رویه ای با دانه های بلندتر و فضاهای کمتر بین ..

2,134,000تومان

همیشگی بودن یک بازیکن مدافع خوب به فاکتورهای زیادی مثل تمرین مناسب ، تجهیزات ، مربی و ... بستگی دارد که در صدر آنها استفاده از ادوات  و تجهیزات بروز می باشد.دفاع از فاصله نیم فاصله میز تنها اولویت ماجرا نیست بلکه علاوه بر آن یک بازیکن دفاعی نیازمند داشتن انعطاف بالایی می باشد که این مهم نیاز به داشتن یک رویه که بتواند این مشخصات را فراهم نماید..

2,304,000تومان

در اوایل سال گذشته جولا در همکاری با گروهی از مهندسین پلیمر و بعضی از بازیکنان حرفه ای پروژه ای جهت توسعه و ساخت رویه های جدیدی کرد که در نهایت سطح تنیس روی میز را به مرحله ای جدید وارد نمود. انتظارات انواع بازیکنان از رویه در چندین سطح مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت 3 فاکتور بعنوان کلیدهای موفقیت شناسایی گردید که در نهایت به هدف در تولید سری رویه..

2,372,000تومان

دقت بالا و سطح حرفه ای مشخصه اصلی رویه های جولا با نام p می باشند.تکنولوژی GeoGrip-Power بکار رفته در این رویه باعث بالاتر رفتن اصطکاک و نهایتا چرخش هرچه بهتر توپ می گردد.Geo-Force و Geo-Sponge دو کلید موفقیت رویه راکت جولاسری مکس می باشند.این رویه ها تمامی استانداردهای چرخش پذیری و قدرت را پشت سر گذاشته و در یک بازی سخت و نفس گیر بخوبی یار و هم..

تماس بگیرید!

رویه های اصطکاکی AIBISS با استاندارد بالا یک رویه اصطکاکی است که ویژگی های یک سطح چسبنده را با کیفیت بالا و پایدار متعادل می کند. یک صفحه رویه تخصصی با شکل جوش که امکان پیچ های سنگین را فراهم می کند با یک اسفنج سخت ترکیب شده است. به لطف فناوری تولید کاربردی اسپرینگ اسفنجی، واکنش بالایی با اصطکاک پشتیبانی می شود. AIBISS چرخش سنگین و همچنین قوس خمیده..

نمایش 1 تا 15 از 66 (5 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین