دونیک

حالت نمایش:
2,750,000تومان

رویه راکت دونیک آکودا S1 یک رویه ی بسیار سریع با کیفیت عالی ایجاد چرخش است.همانند زمان های گذشته با رویه های چسب خورده این رویه چه در بازی از نوع نزدیک و چه ازنوع دور قابلیت بازی فوق العاده را برای شما ایجاد خواهد کرد.با وجود اسفنج با سختی متوسط آن، ACUDA S1 به راحتی قابل کنترل است و حس خوبی را بهمراه دارد ، شما میتوانید در موقعیت های سخت بازی بر ر..

2,750,000تومان

نسخه توربو رویه راکت دونیک آکودا S1 با به حداکثر رساندن  اثر چسبندگی داخلی باعث افزایش سرعت و شتاب گردیده است.رویه های سری آکودا دونیک از همان روزهای ابتدایی ورود به بازار جهانی بسیار پرطرفدار بوده اند.کمپانی دونیک به منظور رفع نیازهای بازیکنان رده بالاتر که بدنبال تکنولوژی بالاتری در رویه ها بودند ، نسخه توربو رویه آکودا s1 را روانه بازار کر..

2,290,000تومان

رویه راکت دونیک دستو F1 جدیدترین رویه از سری دستو دونیک می باشد . این یک رویه با تکنولوژی بالا برای بازیکنان ورزیده که به سرعتی بیشتری از رویه ی راکت خود نیازمندند می باشد.با کیفیت چرخش و سرعتی که قبلا در رویه های چسب نخورده ناممکن می نمود.اثر چسب داخلی این رویه باعث ایجاد صدایی خوشایند ، نرمی به همراه سرعت و چرخش می گردد.جایگزینی ایده آل برای بازی..

2,750,000تومان

رویه راکت دونیک پیرانجا تک رویه ای نرم ، کاملا کشسان و با ویژگی های جذب عالی است . دانه های این رویه بدلیل ساختار آن ها و همچنین اثر چسبندگی  بسیار سریع هستند.مسدود سازی ضربات حریف و دفاع با این رویه تضمین بالایی دارد همچنین ضد حملات و ضربات چرخشی سریع نیز پس از دفاع با این رویه امکان پذیر است...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

سری ACUDA سال هاست که به موفقیت جهانی رسیده است. ویژگی‌های دینامیک فوق‌العاده، دقت عالی و حس بازی فوق‌العاده، سری ACUDA را به یکی از پرفروش‌ترین سری رویه ها در جهان تبدیل کرده است. وقتی با ACUDA بازی می کنید، دلیل آن را خواهید فهمید. DONIC سری پرفروش خود را با ACUDA S2 گسترش داده است. سرعت باورنکردنی، چرخش عالی و دینامیک بی‌نظیر: ACUDA S2 به لطف فن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

تمامی بازیکنان دارای بازی تهاجمی عاشق داشتن رویه ای با امکانات رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 هستند.-آخرین تکنولوژی اسفنج ، این اسفنج آبی با منافذ متوسط با وجود داشتن درجه بالاتر سختی ، نرمتر از اسفنج های قبلی است.-هندسه منحصر بفرد جدید دانه ها : دانه های طولانی با فضای اضافی بین دانه ها.-آخرین تکنولوژی در سطح بالایی رویه : کاملا گریپای همانند ر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

یک نتیجه قابل توجه از مدرن ترین تکنولوژی . رویه راکت دونیک آکودا بلو P1 توربو سرعت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال کنترل افسانه ای خود را حفظ می کند که تمام این ها با تولید و طراحی نوع جدیدی از دانه ایجاد گردیده است.این رویه پویا ترین و سخت ترین در میان لاستیک های سری آکودا است.بدلیل ایجاد فاصله ی بیشتر بین دانه ها و در آن واحد کوچ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

یک رویه با سطح بالایی نازکتر،طراحی شده برای بازی های فشرده  و پرفشار،اسفنجی ضخیم تر که باعث تولید هرچه بییشتر قدرت و سرعت در بازی می گردد.سری بلواستورم دونیک در حالی که ویژگی های برجسته چرخش و سرعت خود را حفظ می کنند شتاب قابل توجهی را ارائه می دهند.این رویه ها حتی از رویه های سری مکس هم ضخیم تر هستند.رویه راکت دونیک بلواستورم Z1 با اسفنج متخل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

اغلب موارد جزئی است، نه مهمترین آنها که در پیروزی و یا از دست دادن تعیین کننده هستند.بازیکنانی که حداقل اشتباهات را مرتکب شده اند معمولا به عنوان برنده ظاهر می شوند.رویه راکت دونیک بلوز T1 در آلمان برای رسیدن به این هدف طرحی و تولید گردیده است.این پیشرفت جدید ترکیبی از کنترل آسان توپ  با لاستیک های کلاسیک با سرعت بازی مدرن است.این رویه دارای ی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

رویه راکت دونیک بلوفایر M1 یک رویه با طراحی جدید است که سرعتی بالا را دراختیار شما قرار خواهد داد . نسل جدید فناوری رویه ها در تکنولوژی فرمول FD3 در این رویه بکار گرفته شده است که به عنوان یک نتیجه از ترکیب کاملی از اسفنج آبی بزرگ متخلخل با یک لاستیک فوق العاده شیب دار توسعه یافته است.سطح بالایی این رویه با دانه های بلند داخلی خود بهترین حس انعطاف ..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین