جستجو - ریزن

حالت نمایش:
2,230,000تومان

این رویه عالی  بازی شما را مانند یخ محکم می کند. JOOLA Rhyzen ICE یک رویه مدرن همه جانبه با یک اسفنج بسیار نرم است که صدا و حس درخشانی را تضمین می کند. لاسه بالایی با فناوری "sweetzone" سطح خیره کننده ای از کنترل و قابلیت اطمینان در ضربه را ارائه می دهد. این رویه عالی برای آوردن اعتماد به نفس به بازی شما است. خونسردی خود را حفظ کنید و در برابر..

2,230,000تومان

JOOLA RHYZEN CMD به شما این حس را می دهد که همه چیز را تحت کنترل دارید! در ضربات شدید توپ به این رویه تعادل و کنترل عالی است و تکنولوژی جدید سطح کششی تقویت شده به شما کمک می کند تا برای بازی تهاجمی در ضربات خود بسیار دقیق باشید.RHYZEN CMD شتاب بالایی را برای حمله های شما ایجاد میکند. با JOOLA RHYZEN CMD کنترل بازی را در دست بگیرید!..

2,230,000تومان

با این آخرین نسل رویه های تهاجمی آتشی  به بازی خود اضافه کنید. Rhyzen FIRE که برای تعادل پیچیده قدرت و پیچ طراحی شده است، یک اسفنج با سختی متوسط را دارا می باشد که  مسیر توپ ضربات شما را برای پیچ های  بالا و لوپ قدرت ارائه می دهد. فناوری "sweetzone" ضربه مداوم توپ، حس  و کنترل استثنایی برای ضربات تهاجمی شما   و همچنین ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین