از این که به فروشگاه اسپرت سنتر اعتماد کرده اید بسیار متشکریم. قوانین زیر برای خدمات رسانی بهتر به شما خریدار محترم وضع شده اند و متمنی رعایت آن ها هستیم.

1- خریدار محترم تنها اطلاعاتی که توسط شما، هنگام ثبت نام و یا سفارش وارد شده است، مبنای عملکرد ماست و چنانچه این اطلاعات عمداً و یا سهواً اشتباه وارد شده باشد به ارسال اشتباه کالا می انجامد، هر چند نهایت تلاش خود را برای کمک به شما خواهیم نمود اما مسئولیت این خطا بر عهده فروشگاه نیست.

2- از آن جا که ارسال کالا نیازمند آن است که از کامل شدن واریز وجه توسط بانک مطمئن شویم و این فرآیند گاها تا 24 ساعت به طول می انجامد، ارسال سفارش شما زودتر از 24 ساعت همیشه امکان پذیر نیست.

3- امکان ارسال سفارش شما در روزهای تعطیل ، پنج شنبه ها و جمعه ها وجود ندارد، مگر آن که از قبل با فروشگاه هماهنگی های لازم را انجام داده باشید.(ارسال تمامی سفارشات در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه می باشد و سفارشات ثبت شده تا ساعت 11 هر روز در همان روز و بعد از آن در روز کاری بعد ارسال خواهند شد)

4 -ارسال سفارشات به آدرس های اماکن عمومی مانند پارک ها ممکن نبوده و در صورتی که آدرس شما در این اماکن باشد ، سفارش شما تا تعیین تکلیف و دادن آدرس جدید در حالت معلق خواهد ماند.

تبصره : ارسال به اماکن عمومی ای مانند هتل ها ، رستوران ها ، بانک ها و ... قابل انجام است ، اما در صورت برگشت خوردن مرسوله و عدم تحویل توسط پست هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه اسپرت سنتر نخواهد بود.

پشتیبانی و مشاوره آنلاین