در این صفحه سعی داریم برخی از پرسش های متداول واحتمالی شما بازدید کننده و مشتری گرامی را پاسخ گو باشیم،در صورتی که سوال شما شامل موارد ذیل نیست با مراجعه به فرم تماس و یا تماس با شماره تلفن های قید شده در سایت ، سوالات خود را با ما در میان بگذارید در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

- آیا برای خرید باید حتما در سایت عضو شوم؟
خیر برای خرید میتوان در مرحله اول تسویه حساب گزینه تسویه حساب به عنوان مهمان را انتخاب کرد و آدرس و سایر مشخصات را در مرحله ی دوم خرید تکمیل نمود اما نوصیه میکنیم برای خلاصی از پر کردن هر باره فیلدها و همچنین اطلاع از آخرین اخبار فروشگاه در ایمیل خود یک بار برای همیشه فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.- آیا امکان هدیه دادن و ارسال مرسوله به اشخاص غیره را دارم؟

بله ، بسادگی با انجام مراحل زیر:

    • در صورتی که با حساب کاربری خود در حال خرید می باشید در سبد خرید بر روی افزودن آدرس کلیک کرده و آدرس مورد نظرتان را اعلام بفرمایید.
    • در صورتی که به عنوان میهمان در حال خرید هستید در انتهای مراحل خرید در قسمت توضیحات اضافه میتوانید درخواست کنید که فاکتور خرید در جعبه محصول قرار داده نشود(اختیاری).


- پس از خرید چگونه از آخرین وضعیت مرسوله ی خود اطلاعات کسب کنم؟
پس از نهایی شدن وضعیت خرید توسط شما در اسرع وقت اداری مرسوله شما توسط ما آماده سازی شده و به پست تحویل خواهد شد پس از تحویل به پست کد رهگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد از این لحظه به بعد میتوانید با مراجعه به وب سایت پست بصورت لحظه به لحظه از وضعیت مرسوله خود اطلاع کسب کنید. پیگیری وضعیت مرسوله های پستی  . و اما در صورتی که از روش های حمل ونقل دیگری مثل پست تیپاکس به نسبت مقصد خود مانند پست تیپاکس ، باربری و .. استفاده نموده اید بایستی که با دفاتر آنها در شهرستان خود تماس حاصل فرمایید . البته در صورت بروز هر مشکل پشتیبانی تک کی در کنارتان خواهد بود.


-آیا امکان پرداخت با چک هم مقدور است؟

خیر

پشتیبانی و مشاوره آنلاین