جولا

حالت نمایش:
9,443,000تومان

در این چوب جولا از الیاف متراکم تر Hyper ARY-c  به صورت بافت مورب 45 درجه تراز شده اند و انعطاف پذیری و تعادل بیشتری را به ارمغان می آورند. با لایه‌های بیرونی لیمبا، بازیکنان می‌توانند از قدرت تکنولوژی Hyper ARY-c بهره ببرند و در عین حال ترکیب حساس‌تر و کنترل‌شده‌تری را تجربه کنند. زمان مالکیت طولانی‌تر و پیچ توپ بالاتر، پنجره‌های جدیدی از فرص..

2,298,000تومان

استفاده از چسب های شتاب دهنده و سرعت دهنده مدت ها پیش در رویه های دانه کوتاه رایج بود که این موضوع به مرور زمان با استفاده از تکنولوژی های تولید رویه توسط تولید کنندگان به مرور منسوخ شد.رویه راکت جولا اکسپرس اولترا با دانه ی بیرونی با تکنولوژی چسب شتاب دهنده داخلی ، رویه ای مناسب برای بازیکنان با نوع بازی حمله ای و بلند پروازانه که بدنبال رویه ای ب..

2,180,000تومان

JOOLA Tronix ACC یک رویه فوق العاده با سختی متوسط با سطح بالایی الاستیک برای پیچسنگین، و اسفنج Giga-Cell با منافذ بزرگ برای تعادل عالی و ضربات منجنیقی قوس بالا است. Tronix ACC یک رویه با انرژی بالا است که بهترین ها را در بازی تاپ اسپین شما به ارمغان می آورد!..

2,777,000تومان

سطحی جدید در پیچ و سرعت در ضربات کات دار : DYNARYZ AGR در بالاترین سطح در استانداردهای این سبک قرار دارد.فناوری جدید اسفنج HyperBounce کلید داینامیک بودن بی‌سابقه این رویه  است. در ترکیب با فناوری سطح کششی پیشرفته، یک تجربه بازی راحت با کیفیت بهبود یافته ضربات شما ترکیب می شود. اگر  DYNARYZ AGR را به عنوان رویه خود انتخاب کنید، حریفان شما..

2,777,000تومان

شما با داشتن  این رویه سطحی از بازی را تجربه می کنید که پیشچ و سرعت بیشتری را بدون از دست دادن کنترل وارد بازی شما می کند. آنچه قبلا یک رویا بود با DYNARYZ ACC به واقعیت تبدیل می شود. عوامل تعیین کننده لاستیک بنفش HyperBounce جدید در نسخه جدید دارای فناوری پیشرفته کشش سطحی هستند. در ترکیب، آنها نه تنها DYNARYZ ACC را در ایجاد پیچ عالی می کنندب..

2,985,000تومان

Dynaryz ZGR  از محدودیت‌هایی که قبلاً برای رویه های تنیس روی میز شناخته شده بود عبور می‌کند - و ترکیبی نوین را به شما ارائه می نماید! این ترکیب نهایی تکنولوژی های Hyper Traction Surface و Hyper Bounce Sponge است که این رویه را منحصر به فرد می کند و کیفیتی را به ضربات های شما می بخشد که قبلاً امکان پذیر نبوده است. ساختار سطحی این رویه که به تاز..

2,777,000تومان

با JOOLA DYNARYZ CMD شما یک قدم از رقبای خود جلوتر هستید! شما حس خوبی دارید، بر بازی خود کنترل دارید و در ضربات خود دقیق هستید. صدای ضربات بی نظیر است. نوع نرم سری Dynaryz ویژگی‌های اساسی رویه های نرم متوسط را به روشی خاص پیاده می‌کند - و در قسمت عملکردی آن بسیار مهم است. با اسفنج Hyper Bounce مشخصه رویه های Dynaryz و سطح کشش پیشرفته، می توانیدضربا..

2,609,000تومان

رویه راکت جولا رایزر 43 یک رویه با اسفنج سطح سختی متوسط و 43 درجه می باشد که فوق العاده مناسب برای افرادی است که به دنبال چرخش مناسب در طول بازی هستند.کاربرد چند گانه بازی نزدیک به میز و فاصله متوسط با میز،با وجود سرعت فوق العاده ی رویه راکت جولا رایزر 43 در زمان ضربه به توپ کاملا قابل کنترل و مناسب می باشد.این رویه با تجریه یک احساس سختی نسبتا نرم..

2,609,000تومان

رویه راکت جولا رایزر پرو 45 یکی دیگر از رویه های سری حرفه ای رایزر جولاست که با داشتن اسفنج 45 درجه سعی در ایجاد یک بازی جذاب و پویای بی نظیر را دارد.هندسه جوش های  این رویه دارای جوش های وسیع تر و به هم نزدیک است و با داشتن اسفنج صورتی متوسط و پویا ، انرژی زیادی را فراهم می کند. ایده آل برای بازیکنان تهاجمی که چرخش زیاد و سرعت بالقوه و همچنین..

1,840,000تومان

این رویه عالی  بازی شما را مانند یخ محکم می کند. JOOLA Rhyzen ICE یک رویه مدرن همه جانبه با یک اسفنج بسیار نرم است که صدا و حس درخشانی را تضمین می کند. لاسه بالایی با فناوری "sweetzone" سطح خیره کننده ای از کنترل و قابلیت اطمینان در ضربه را ارائه می دهد. این رویه عالی برای آوردن اعتماد به نفس به بازی شما است. خونسردی خود را حفظ کنید و در برابر..

1,909,000تومان

JOOLA RHYZEN CMD به شما این حس را می دهد که همه چیز را تحت کنترل دارید! در ضربات شدید توپ به این رویه تعادل و کنترل عالی است و تکنولوژی جدید سطح کششی تقویت شده به شما کمک می کند تا برای بازی تهاجمی در ضربات خود بسیار دقیق باشید.RHYZEN CMD شتاب بالایی را برای حمله های شما ایجاد میکند. با JOOLA RHYZEN CMD کنترل بازی را در دست بگیرید!..

1,840,000تومان

با این آخرین نسل رویه های تهاجمی آتشی  به بازی خود اضافه کنید. Rhyzen FIRE که برای تعادل پیچیده قدرت و پیچ طراحی شده است، یک اسفنج با سختی متوسط را دارا می باشد که  مسیر توپ ضربات شما را برای پیچ های  بالا و لوپ قدرت ارائه می دهد. فناوری "sweetzone" ضربه مداوم توپ، حس  و کنترل استثنایی برای ضربات تهاجمی شما   و همچنین ..

2,187,000تومان

همیشگی بودن یک بازیکن مدافع خوب به فاکتورهای زیادی مثل تمرین مناسب ، تجهیزات ، مربی و ... بستگی دارد که در صدر آنها استفاده از ادوات  و تجهیزات بروز می باشد.دفاع از فاصله نیم فاصله میز تنها اولویت ماجرا نیست بلکه علاوه بر آن یک بازیکن دفاعی نیازمند داشتن انعطاف بالایی می باشد که این مهم نیاز به داشتن یک رویه که بتواند این مشخصات را فراهم نماید..

2,187,000تومان

همیشگی بودن یک بازیکن مدافع خوب به فاکتورهای زیادی مثل تمرین مناسب ، تجهیزات ، مربی و ... بستگی دارد که در صدر آنها استفاده از ادوات  و تجهیزات بروز می باشد.دفاع از فاصله نیم فاصله میز تنها اولویت ماجرا نیست بلکه علاوه بر آن یک بازیکن دفاعی نیازمند داشتن انعطاف بالایی می باشد که این مهم نیاز به داشتن یک رویه که بتواند این مشخصات را فراهم نماید..

1,400,000تومان

توپ جولا مستر ای بی اس +40 منساب افرادی است که علاوه بر خواستن یک توپ با کیفیت از برندی معتیر چون جولا ، قیمت کالا هم برایشان مهم است.مسیر پرتاپ پایدار و همچنین پرش های بالای این توپ آن را برای آموزش مبتدی ها و استفاده در باشگاه ها ضروری ساخته است.سختی کاملا یکنواخت توپ تاثیر بسیار مثبتی در طول عمر توپ جولا مستر ای بی اس +۴۰ داشته و همچنین آن را بر..

نمایش 1 تا 15 از 129 (9 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین