باترفلای

ارائه انواع چوب راکت باترفلای اصل با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
9,520,000تومان

..

تماس بگیرید!

چوب راکت باترفلای اینرفورس لایر ZLC با ادغام تکنولوژی ZLC Carbon و ساختار Innerfiber به شما یک تجربه کاملا جدید را پیشنهاد می کند.لایه های کربنی در این چوب به هسته نزدیک تر شده اند تا برای شما یک احساس کاملا نرم را بدون از دست دادن مشخصات سری ZLC Carbon مانند سبک بودن، انعطاف پذیری و سرعت ، به ارمغان آورند...

12,850,000تومان

..

11,110,000تومان

..

15,360,000تومان

HARIMOTO INNERFORCE ZLC با داشتن لایه محبوب INNERFORCE ZLC، دارای تعادل فوق‌العاده بین پایداری و حس نرم‌تر با افزایش زمان ماندن توپ در مقایسه با سایر چوب های ZLC است. این چوب برای تنیس روی میز تهاجمی قدرتمند و مدرن مناسب است و گزینه های همه کاره برای امتیازگیری را ارائه می دهد...

10,610,000تومان

..

20,330,000تومان

ZHANG JIKE SUPER ZLC – ساخته شده با ترکیب کاملاً جدید Butterfly که سرعت کربن را با سبکی و انعطاف پذیری ZL-Fiber یکی می کند. چوبی کنترل شده و سریع است، اما همچنین هنگام ایجاد چرخش، لمس فوق العاده ای برای توپ ایجاد می کند. یک روش کاملاً جدید برای تجربه تنیس روی میز! این تیغه نام قهرمان جهان، قهرمان المپیک و سوپراستار تنیس روی میز ژانگ جیک را یدک می ک..

تماس بگیرید!

ZHANG JIKE ZLC چوبی است که با ترکیب فیبر سبک و انعطاف پذیر ZL با پایداری و قدرت کربن کامل شده است. این چوب دارای حس دقیق سری تیغه های ZLC است که بازی تهاجمی متعادل را امکان پذیر می کند...

تماس بگیرید!

چوب راکت باترفلای تیموبول ALC انتخاب قهرمان سه گانه اروپا Timo Boll است.Timo با همکاری تکنسین های کمپانی باترفلای برای چوب جدیدی که نسبت به مدل قبلی سرعت بیشتری را ارائه داده و در عین حال قدرت ایجاد ضربات چرخشی سنگین خود را حفظ کند ، ساخت چوب جدید خود را رقم زد.با استفاده از این چوب جدید همراه با رویه های جدید سری تینرژی کمپانی باترفلای ، Timo توان..

11,220,000تومان

چوب راکت باترفلای تیموبول اسپریت یک چوب 7 لایه ی تهاجمی است که از ادغام کربن و آیریلات به وجود آمده است.کربن برای سرعت بالا و آیریلات برای انعطاف پذیری بالا که آن را برای ضربات چرخشی سنگین و سرعتی مناسب گردانیده است.این چوب تعادلی عالی میان سرعت و کنترل را برای بازیکن بهمراه داشته و انتخاب غالب بسیاری از بازیکنان دوستدار باترفلای است.انتخابی م..

14,340,000تومان

کمپانی باترفلای در همکاری با بازیکن برتر تیم ملی ژاپن و دارنده چند عنوان قهرمانی ملی Jun Mizutani ، این چوب با کیفیت  و نسبتا سبک را طراحی و تولید نموده است.چوب راکت باترفلای میزوتانی در حالت معمول بسیار پویا بوده  و در پاسخ گویی به توپ های حریف موقعیتی خوب را برای بازیکنان فراهم می آورد.در واقع این چوب در سبک بازی متغیر تهاجمی  کنتر..

تماس بگیرید!

Viscaria Super ALC چوبی مجهز به Super Arylate-Carbon است که در عین حفظ انعطاف پذیری آریلات-کربن، پیچ بالاتری را به دست می آورد. طراحی اولیه چوب مانند ساختار روکش چوبی بر اساس کلاسیک Viscaria است، اما ویژگی آن واکنش بدون افزایش خاصیت ارتعاش با موفقیت بهبود یافته است. این چوب  نه تنها برای بازیکنان برتر بلکه برای بازیکنان متوسط تا پیشرفته نیز من..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

نام این چوب کاملاً جدید از ستاره باترفلای Tiago Apolonia گرفته شده است و از آن در مسابقات بین المللی استفاده می کند. الیاف ZLC نزدیک‌تر به هسته چوب قرار می‌گیرند (فناوری فیبر داخلی) که در ترکیب با روکش بیرونی نرم‌تر، حس نرم‌تری به چوب می‌دهد، در حالی که دقت و پانچ معمولی  چوب های ZLC را حفظ می‌کند. APOLONIA ZLC بهترین گزینه برای بازیکنانی است ..

نمایش 1 تا 15 از 31 (3 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین