جولا

ارائه انواع چوب راکت جولا اصل با ضمانت اصالت کالا

حالت نمایش:
2,030,000تومان

سری چلنجر با سه نسخه چوب ویژگی های بازی متعادلی را برای نیازهای پیچیده تنیس روی میز ارائه می دهد. ترکیبات روکش و انواع چوب استفاده می شود که در سطح حرفه ای ثابت شده است. طراحی مدرن و طرز کار دقیق به این سری جذابیت خاصی می بخشد - همچنین با جذاب ترین قیمت.CHALLENGER ALLکنترل بسیار خوب و لمس دلپذیر از ویژگی های بارز CHALLENGER ALL Junior است. چوب مخصو..

5,500,000تومان

JOOLA TEZZO Warrior همانند یک جنگجو قوی و مطمئن ایستاده است، یک چوب ۷ لایه KL-c با لایه رویی لیمبا مثل یک  ترامپولین محکم و در عین حال قابل اعتماد ضرباتی ایجاد می کند تا حس عالی را به بازی تهاجمی و سرعتی شما به ارمغان بیاورد...

3,320,000تومان

JOOLA TEZZO Paladin یک جنگجوی صلیبی است ، ترکیبی منحصر به فرد از لایه داخلی نرم 3K-sc احساس ارتعاش بالا و انعطاف پذیری فوق العاده چوب را به ارمغان می آورد. چوب پالادین با 7 لایه و لایه رویی لیمبا، جفت مناسبی برای رویه های های سخت تر است و جلوه ای نرم و در عین حال فنری برای سهولت بازی ایجاد می کند...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

چوب راکت جولا انرگون نتیجه جدیدترین طراحی و توسعه در تولید چوب های پینگ پنگ می باشد.با توجه به بکارگیری الیاف مصنوعی بهینه شده ، بافتی بسیار با ظرافت و ارتباطی به مراتب پایدارتر در تار و پود این چوب خودنمایی می کند.بافت PBO (بنزوسیس اکسازول-فنیلن) فوق سبک که با فیبر کربن هزار در هم آمیخته است که با الگویی منحصر بفرد در زیر روکش بیرونی قرار دارد.همگ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

JOOLA در سری Top-Player-Edition یا به اختصار TPE چوب هایی عالی را برای بازیکنان جاه طلبی ارائه می دهد ، که به چیزی خاص نیاز دارند. همه چوب ها با همکاری با بازیکنان و مربیان برتر طرف قراردداد با جولا ساخته شده اند ، مانند یارگ روکوپف ، اسطوره تنیس روی میز آلمان ، بازیکن دفاعی کلاس جهانی چن ویجینگ یا پتریسا سولجا قهرمان اروپا. هیچ گونه کم کاری در انت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

چوب راکت جولا زلبرو یکی از چوب های جدید سری PBO جولاست که در انتخاب مواد سازنده آن فقط از بهترین ها استفاده گردیده است که کاملا مختص سطح حرفه ای و رده بالا می باشد.این چوب با لایه های اعجاز انگیز 7 گانه خود ضرباتی انفجاری در عین داشتن کنترل به توپ را وارد می آورد.در واقع مرکز این توپ از لایه ی مصنوعی PBO همراه با بسته های کربنی که به طور مستقیم تحت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

در این چوب جولا از الیاف متراکم تر Hyper ARY-c  به صورت بافت مورب 45 درجه تراز شده اند و انعطاف پذیری و تعادل بیشتری را به ارمغان می آورند. با لایه‌های بیرونی لیمبا، بازیکنان می‌توانند از قدرت تکنولوژی Hyper ARY-c بهره ببرند و در عین حال ترکیب حساس‌تر و کنترل‌شده‌تری را تجربه کنند. زمان مالکیت طولانی‌تر و پیچ توپ بالاتر، پنجره‌های جدیدی از فرص..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

جولا پلت فرم رقابت عالی Top-Player-Editionرا به بازیکنان بلند پروازی که بدنبال چوبی خاص می گردند تقدیم می کند ، همه چوب های جولا در همکاری با بازیکنان و مربیانی که قراردادهای برتردنیا را دارند مثل اسطوره آلمانی Jörg Roßkopf ، بازیکن دفاعی جهانی Chen Weixing و قهرمان اروپا Petrissa Solja تولید شده اند.هیچ گونه چشم پوشی ای در انتخاب کیفیت  روکش ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

چوب J Offense یک چوب تمام چوبی است که به دلیل ساختار روکش تقویت شده خود دارای ذخیره سرعت اضافی برای ضربات هجومی است. با توجه به ویژگی های متعادل آن، این چوب برای بازیکنانی با سبک همه جانبه تهاجمی که دوست دارند با فشار عمل کنند ایده آل است...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

J Carbon یک چوب پایه کربنی ارزان است. با توجه به لایه کربنی نازک خاص، احساس تمام چوبی آن حفظ می شود و بازیکن همچنان به دریافت بازخورد دلپذیر و قابل توجه توپ ادامه می دهد. در همان زمان، کیفیت توپ های حمله افزایش می یابد، زیرا کربن قدرت بیشتری را به توپ منتقل می کند...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

سری Challenger با دارا بودن سه نسخه چوب ویژگی های بازی متعادل را برای نیازهای پیچیده تنیس روی میز ارائه می دهند. ترکیبی این سری چوب از موادی است  که در سطح حرفه ای اثبات شده هستند. طراحی مدرن و طرز کار دقیق ، جذابیت خاصی به این سری می بخشد - همچنین با قیمت بسیار مناسب خود در میان بازیکنان از استقبال بالایی برخوردارند.چوب جولا CHALLENGER OFF یک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

سری چلنجر با سه نسخه چوب ویژگی های بازی متعادلی را برای نیازهای پیچیده تنیس روی میز ارائه می دهد. ترکیبات روکش و انواع چوب استفاده شده در آن که در سطح حرفه ای ثابت شده است ، طراحی ای مدرن و طرز کار دقیق به این سری جذابیت خاصی می بخشد - همچنین با جذاب ترین قیمت یکی از مقرون بصرفه ترین چوب هاست.CHALLENGER CARBON یک ساختار کربنی لایه داخلی با روکش میا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

بر اساس یک تجربه طولانی ازساخت چوب توسط JOOLA ، سه چوب برای سری کلاسیک ایجاد شد. سری کلاسیک JOOLA در طراحی ساده و با قیمت عالی شامل یک نسخه برای عموم بازیکنان، یکی برای مهاجمین و دیگری برای دوستداران کربن است. قطعه اصلی هر سه چوب ، به معنای کامل کلمه ، روکش هسته ساخته شده از شمع است و علاوه بر احساس بسیار عالی ، کنترل بسیار خوبی نیز ارائه می دهد. م..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

JOOLA TEZZO Spartan یک چوب است که می توانید روی آن حساب کنید، سریع ترین و قوی ترین چوب سری TEZZO. با هسته Kiri جامد و لایه بیرونی KL-c، این چوب ضربات واضح و مستقیمی را ارائه می دهد که توسط لایه بالایی لیمبا محافظت می شود تا تماس بهینه را حفظ کند...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
موجود نیست!

سری XYLO با سرعت مدرن، حس کلاسیک داشتن یک چوب تمام چوبی را به بازیکنان می دهد. این نسخه 5 لایه از Ayous & Kiri در لایه های داخلی تشکیل شده است که کنترل و بازخورد عالی را ارائه می دهد. برای لایه بالایی، روکش انحصاری هینوکی "سوخته" انتخاب شد. یک تکنیک گرمایش ویژه تضمین می کند که لایه هینوکی دارای سفتی بالاتر برای سرعت و تعادل و ثبات کلی برای کل چ..

نمایش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)
پشتیبانی و مشاوره آنلاین