رویه راکت جولا ریزم
رویه راکت جولا ریزم

رویه راکت جولا ریزم

1,060,000تومان
تولیدکننده: جولا
کد محصول: Joola Rubber RHYZM
امتیاز جایزه: 21
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

با رویه راکت جولا ریزم ، ریتم را به بازی خود تزریق کنید. رویه راکت جولا ریزم یک ستاره ی جدید در فضای رویه های پینگ پنگ بشمار می رود.یک رویه ی طراحی شده مختص بازیکنان با بازی حمله ای و چرخش بالا که بدنبال قدرت بالا و چرخش های پویا می گردند.

گزینه های در دسترس

خصوصیات محصول

  • سرعتخیلی زیاد
  • پیچزیاد
  • درجه سختی اسفنج48°

توضیحات محصول

با رویه راکت جولا ریزم ، ریتم را به بازی خود تزریق کنید.

رویه راکت جولا ریزم یک ستاره ی جدید در فضای رویه های پینگ پنگ بشمار می رود.یک رویه ی طراحی شده مختص بازیکنان با بازی حمله ای و چرخش بالا که بدنبال قدرت بالا و چرخش های پویا می گردند.

سطحی فوق العاده الاستیک که با دانه های اسفنجی 48 درجه ادغام گردیده باعث چرخش هایی با صدای جذاب می شود که تابحال هرگز تجربه نکرده اید.

علیرغم قدرتمندی این رویه در احساس قدرت رویه راکت جولا ریزم در بازی های منفعل کنترل پذیری فوق العاده بالا و بعد جدیدی از بازی مهیج  را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مربی سال آلمان "Jörg Roßkopf" که کاملا در فرآیند طراحی این رویه نظارت داشته است در مورد آن می گوید : "رویه راکت جولا ریزم بدون شک می تواند در سطح اول دنیا و توسط بازیکنان فوق حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد ، این یک رویه عالی است که میتواند تمامی انتظارات را در سطح کاملا مطلوب برآورده نماید".

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
میز 8 چرخ 16 میلیمتری ملامینه جولا
3,700,000تومان
میز 8 چرخ ام دی اف 16 میلیمتری جولا
5,200,000تومان
چوب راکت جولا اُ کربن
900,000تومان
چوب راکت جولا اِنِرگُن
3,630,000تومان
چوب راکت جولا تور آل مثبت
762,000تومان
چوب راکت جولا تی پی ای فایت
3,110,000تومان